23.12.2013

Lalkowe Święta 2013/ Christmas 2013 in Besu's Dollyland


                   Tak na szybko świąteczna sesja. Tym razem użyłam mojego ulubionego środka wyrazu artystycznego- kolażu. Lubię ścieśniać zdjęcia- tak już mam.
                  W tym roku bojkotuję nic nie znaczącą dla mnie tradycję- będzie bez świątecznych potraw, prezentów i opłatka, a rodzina jak chce to niech się gniewa. Mam dość życia w zakłamaniu, psychicznym terrorze i robieniu dobrej miny do złej gry bo tak wypada! Święta zatem tylko na zdjęciach- niech chociaż lalki poczują się szczęśliwe w ten czas.

                  Takie małe photostory z cyku: "Tym razem Mikołaju przynieś mi na święta coś lepszego niż za ciasny sweterek !". 
W roli proszącego - ponownie zrepaintowany Dastan, Śnieżynka to wspomniany przy okazji sesji disneyowych księżniczek, zrerootowany i zrepaintowany łeb na "obcym" ciele- nazwana Mirandą oraz  mikołajkowa Pamela.

Pamela: "Czas zaczynać wyżerkę- wzeszła już 1-sza gwiazdka. [Na stole świąteczne deseczki z łakociami z poprzedniego posta.] Pojawiła się w tym roku świąteczna maszyna życzeń- jak pociągniesz za dźwignię i wypadną 3 dzwonki- to możesz zażyczyć sobie wymarzony prezent od Mikołaja- na pewno do wtedy dostaniesz!"Dastan: "Może w tym roku się uda! Mam dość nietrafionych prezentów w stylu przyciasnego sweterka z zeszłego roku! Chce coś fajnego np. jakiś sprzęt grający!"


Dastan:"Dzięki Mikołaju za tę gitarę, ale wiesz co? Następnym razem niech będzie większa! Taka dla prawdziwego chłopa nie dla 12 latka!!!"

Miranda:"Jak zwykle zabrakło rozmiaru! Ach ci faceci- tylko wielkość się dla nich liczy!"


A tym czasem w "mniejszej skali"...

...Mira i Włada (zbieżność imion z reklamowymi babciami zamierzona) urządzają własne świąteczne przyjęcie. Są oczywiście słodkości, prezenty no i świąteczne książeczki!


Dobrze że przynajmniej lubię świąteczne piosenki- taka namiastka świątecznego nastroju...


3 komentarze:

 1. Cudownych Świąt Bożego Narodzenia .....
  oraz spełnienia marzeń..dużo prezentów pod choinką
  życzę tobie i twojej całej rodzinie ;-)))


  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajny blog:) zapraszam do mnie:)

  http://sandrainvogue.blogspot.com/

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki Lonely Heart za ciepłe życzenia. Nawzajem!

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...