09.01.2016

Lalkowe podsumowanie roku 2015/What happens in my dolls world in 2015?


         Pora na podsumowanie 2015 r w lalkowym świecie!
 W tym roku (wreszcie) rozdzieliłam tematykę blogową i przeniosłam posty lalkowe na nowy blog- czyli ten!
Zrobiłam kilka sesji zdjęciowych z lalkami i ulepiłam miniatury obecne w kilku postach. Przez blog przewinęły się nowe lalki i figurki. Niektóre nie zagrzały tu długo miejsca, ale były także takie, które zaskarbiły sobie moje serce i zostaną ze mną na dłużej (taaak.... Jonny wreszcie odnalazł rodziców!).

        Plany na kolejny rok?
 • Zrobić więcej lalek OOAK- mam na myśli repainty!,
 • stworzyć kilka pluszaków (mam "tony" sztucznego futerka, które zamierzam wreszcie wykorzystać!),
 • zrobić wreszcie jakiś bookend i pokoiki lub witrynki z miniaturami;
 •  ulepić wreszcie mikser dla lalek!
.... oraz dopaść jakieś fajne lalki (najlepiej Blythe lub BJD)- tylko skąd kasa??? 


Poniżej możecie looknąć na ubiegłoroczne sesje zdjęciowe:
P.S. Jak oceniacie nową szatę bloga? Może jakaś sugestia odnośnie do kolorów, rozmieszczenia elementów? Nie za wielkie zdjęcie na początku?

3 komentarze:

 1. Powodzenia życzę w spełnianiu listy:))
  Jestem bardzo ciekawa nowych wizerunków lalek-repaintów ,mam nadzieję, że się pojawią:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie szata graficzna bloga się podoba - jest czytelna i łatwo się po nim poruszać. Dla mnie to podstawa, bo czytelnik nie zniechęca się, błądząc po blogu. Chociaż są blogi, które bardzo lubię i często odwiedzam, a szablon mają dość męczący. Może też wiele zależy od prezentowanych treści i potrzeby zgłębienia wiedzy u czytelnika. Jeśli bardzo czegoś szukasz, nie straszne Ci niuanse blogowych szat. Poza tym wychodzę z założenia, że oczywiście ważna jest szata graficzna, ale blog ma przede wszystkim reprezentować nas samych - to jakby częściowo pamiętnik, w którym przemycamy niektóre osobiste treści, świadomie czy też nie. Zatem to takie nasze drugie ja i powinno się z nami spajać - my powinniśmy się z/w nim dobrze czuć.

  No, ale wracając do Ciebie... Myślę, że zdjęcie jest duże, ale komponuje się z całością - w moim przekonaniu jest ciekawe, bo już swoimi szczegółami informuje o tym, co znajdziemy na blogu. To ważna informacja dla odwiedzającego. Zatem na plus. Zakładki masz fajne, które odsyłają do konkretnych treści. Też na plus. Etykiety, ułatwiające wyszukiwanie rozmaitych treści - też na plus. Ja się zatem nie mam się do czego przyczepić. :))

  Plany na ten rok ciekawe - życzę, aby wszystko udało się zrealizować. Zresztą z ciekawością będę podglądać. Barbiowe jedzonko też fajnie wykonane. :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego naj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje wam za miłe słowa i fachową ocenę szaty graficznej. Wydaje mi się że zdjęcie powinno być dłuższe i niższe, ale na razie nie mam jak go poprawić.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...