23.11.2013

(ł)Obitsu przybyło!/Giveaway doll was arrived!


                  Nareszcie po ok. 4 mc-ach przybyła moja wygrana w Giveaway u Heather z bloga http://majokkoshop.blogspot.com. Już traciłam nadzieję, bo kto wie (???) może paczka wypadła z samolotu przelatującego nad oceanem????
                 Gdy oglądałam swoją nagrodę na blogu Heather, wydawała mi się jakaś smutna, rozżalona a nawet zła (rzecz jasna lalka, nie autorka bloga!) i kombinowałam jak tylko mogłam, jakby tu zmienić ten stan rzeczy? Zmyć usta i narysować uśmiechniętą buzię czy przemalować całość niszcząc najważniejszy element lalki jakim jest make up od jednego z moich ulubionych "repainterów" jakim jest osoba ukrywająca się pod pseudonimem Retrograde Works ! Gdy "smutna" przybyła nie mogłam oderwać oczu od  jej idealnego make-upu bo wyglądał jakby był "fabryczny", tak zlał się z vinylem! Nie do wiary co może MSC zrobić z makijażem lalki! Postanowiłam zostawić arcydzieło w niezmienionej postaci- druga szansa obcowania z ideałem może mi się nie powtórzyć! Lalka jest mniejsza niż się spodziewałam- mniejsza od Barbie. Obitsu choć ciekawe nie zachwyciło mnie na tyle, bym chciała kupić takie ciałko w przyszłości- chude i zbyt wyginające się, ale ładnie pozuje rękami!
                 Oprócz laki przyszedł jeszcze katalog ze zdjęciami  5 lalek firmy Azone. To mangowe piękności na ciałkach puree nemo (często przeszczepianych customizowanym Blythe). Ponadto dostałam tzw. extra gift w postaci ślicznej bluzy (dla lalki!) w małpki i pary bordowych bucików (za dużych na Obitsu, ale na pewno jakoś je zagospodaruję!). Dzięki Heather za wszystko!

P.S. Nazwałam ją Miko.

Heather thanx for this amazing doll and other gifts!

2 komentarze:

  1. Gratuluję wybranej- ciekawa jestem tych zagramanicznych ciałek i mam wielką ochotę na jedno bardziej biuściaste. Niestety, kiedy przychodzi do płacenia, to jest mi głupio, że miałabym płacić za nieznane mi ciałko więcej, niż płacę za lalki. Dlatego cieszę się, że coraz więcej blogerów posiada volksy czy inne obitsu, będzie co obserwować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I'm so happy she arrived safe and sound!!! :)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...