03.11.2014

Miniaturowe deseczki z jedzeniem z modeliny/Miniature food- 1:12 scale boards


                   Kolejna porcja miniaturowych deseczek z mini jedzeniem zrobionym z modeliny. Nowość to  maleńkie "deseczki" (czarne i lazurowe) powstałe z plastikowych elementów używanych w grach planszowych (może domino?) odpowiednie dla Sylvanian Families, LPS lub figurek w skali 1:12 . Na deseczkach tym razem bardziej 'ciastowo'- tarty, ciastka, rogaliki i chipsy- tradycyjnie z modeliny! "Deseczki" mają długość zapałki- jak widać na zdjęciach.
                Jedzonko powstało pod koniec sierpnia i we wrześniu, ale dopiero teraz miałam okazję je sfotografować. Jakby nie było zaoszczędziłam jakieś 300 zł korzystając z wyszukiwarki:)- tak na poważnie to "zrobiłam" aparat zdejmując obudowę i poruszając kilka razy "kołem zębatym"- nie do wiary, że to takie proste!
P.S. Na zdjęciach widnieją również zrobione przez mnie miniatury oryginalnych produktów- chipsy Crunchips oraz Star jak również gotowa puszka Coca-Coli (kupna). Oczywiście znaki towarowe należą do przedstawicieli koncernów, tworzących pełnowymiarowe produkty. Ja je tylko sobie użyczyłam w ramach "dozwolonego użytku" (mam nadzieję...).

 1 komentarz:

  1. ależ się zrobiło smakowicie - Pani Jeżykowa ma łapki pełne roboty

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...