Wyprzedaż lalek, ubranek i miniatur         Czasem pozbywam się zbytecznych przedmiotów- w tym lalek! Na tej stronie będę publikowała okazy, z  którymi się rozstaje ( z różnych względów). Może ktoś inny je zaadoptuje? Strona będzie aktualizowana na bieżąco.Wszystkich zainteresowanych zapraszam na moje konto na Allegro.
 UWAGA! Strona jest aktualizowana na bieżąco! ( z poślizgiem ok. 2dni po zakończeniu aukcji)


UWAGA! WYPRZEDAŻ CAŁEJ KOLEKCJI!
LIKWIDUJĘ MOJĄ KOLEKCJĘ LALEK I AKCESORIÓW - wyprzedaż po cenach zakupów (średnio lalki po 10-15 zł- oprócz lalek vintage i tych z "wyższej półki", ubranka po 2-3 zł, akcesoria i miniatury w kompletach- ceny za zestaw). Będę na bieżąco wystawiać na Allegro i tutaj (to co nie pójdzie na Allegro będę wstawiać tutaj by cały czas przypominać że sprzedaż jest aktualna). Do zakupu większej ilości rzeczy dodaje gratisy w postaci miniatur paczek chipsów (i podobne), które zrobiłam własnoręcznie.

WYPRZEDAŻ DO KOŃCA KWIETNIA (albo jeszcze krócej- najwyżej oddam to czego nikt nie chce do kontenera na odzież- może kiedyś znajdziecie moje rzeczy w waszych ciuchlandach?)

Jeżeli Was coś zainteresowało to piszcie na maila- koszt przesyłki uzależniony od gabarytów i ciężkości przesyłki (może to być paczka mini za 9,50 zł) albo list polecony za 12 zł (czyli 10 zł list i 2 zł za kopertę) lub paczka standardowa 13 zł ekonomiczna.
Szczegółowe zdjęcia i opisy mogę podać mailowo - proszę o poważne oferty.

Allegro: Besu4

 Obecnie na Allegro :patrz post na blogu


Te lalki i ubranka nie zostały sprzedane na Allegro- jak ktoś byłby chętny to proszę o info na maila !Miniatury jedzenia dla lalek

25 zł.


Po 15 złpo 10 zł
sclub7 Rachel Stevens do rerootu-15 zł.


buty dla Bratz 1zł/szt
Po 1 bucie- proszę o oferty hurtowe (buty po 50 gr/szt) a najlepiej 15 zł za całość. Buty różne - na MH, BARBIE,STEFFI itp.

LALKI
Justin Bieber -(nie wiem czy śpiewa, głowa mu leci - jest zbyt luźna , obrotowa)- nie wiem czy śpiewa bo nie mam baterii by sprawdzić- 10 zł.

Nurek Lanard -cena 8 zł (lub jako gratis do zakupów lalek  powyżej 50 zł)


Famosa I love Minie Mouse - cena 15  zł + miniatury jedzenia


Lalka z zespołu Little Mix - 20 zł. lalki z HSM, Ashley Olsen, Moxie+ ciałka na repainty - ??? cena


ciałka od Sindy/Steffi Hasbro 


lalka porcelanowa- cena 10 zł.
Sailor Moon komiksy- 40 zł (5 zł/szt).- brak 2 szt
Sailor Moon magazyn- 25 zł. (wychodzi po 3 zł/szt)- btrak 2 szt
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem to proszę dać znać w komentarzu pod spodem .

Koszt przesyłki to 12 zł (przesyłka polecona priorytet- w tym koperta bąbelkowa). To koszt wysyłki 1 lalki! Za każda kolejną obowiązuje dopłata 2 zł. ( jeżeli ciężar przekroczy 350 g) . Max 2 lalki w kopercie! Wysyłam lalki w kopertach bąbelkowych, pakowane w tekturowe opakowania, które sama robię. Może też być paczka 9,50-14 zł w zależności od rodzaju rzeczy i ich wielkości (cena do ustalenia indywidualnie)- sorry ale paczki mają swoje wymiary i nie zawsze można nadać 1 lalkę paczką! W przypadku większej ilości lalek obowiązuje paczka - 13 -14 zł ekonomiczna oraz priorytetowa (do 1 kg!)

Ubranka wysyłam listem poleconym w zwykłej kopercie. Koszt zależy do wagi - np. 1 ubranko (5-6 zł- do 350 g)

3 komentarze:

 1. Besu! a ile chcesz za Jemkę -
  bo może bym mogła już w tym
  tygodniu opłacić panienkę i
  zaprosić do się?
  jakby co - poproszę o maila
  grazynkaa77@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogę prosić o cenę zestawów miniaturek wystawionych w kwietniu? Mam na myśli te z The Dolls House Emporium

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miniatury widoczne na zdjęciu to cały zestaw- łącznie z mini opakowaniami spożywczymi- cena 35 zł lub 12 zł za miniatury oznaczone tylko logiem Dolls House Emporium- (piesek i cegły). Aukcja na Allegro się skończyła i nie miałam czasu zaktualizować informacji. Jakby była Pani zainteresowana to zapraszam do kontaktu mailowego.

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...